Новий відеореліз! ROCKOKO – По всьому світу стала новина(Коляда)

Різдвяна Зірка приходить в дім, хай світла музика буде в нім! Щасливі будьте, батьки і діти! Новина стала по всьому світу! Друзі! ROCKOKO з великою приємністю запрошує розділити з нами … Continue readingНовий відеореліз! ROCKOKO – По всьому світу стала новина(Коляда)

Posted on

Кінець 2017 – яким він був для ROCKOKO?

– За цей час ми познайомилися, та працювали з великою кількістю нових людей, почали формувати команду ROCKOKO. Дякуємо за співпрацю, досвід, та час проведений разом, ви найкращі! – Краще зрозуміли … Continue readingКінець 2017 – яким він був для ROCKOKO?

Posted on

“Колискові для Олекси” – благодійний концерт Соломії Чубай за участі ROCKOKO

У вівторок 19 грудня, ROCKOKO стане частиною неймовірного дійства, від не менш чудової Соломія Чубай. Ми запрошуємо усіх наших друзів, долучитися до цього особливого благодійного концерту! Не будьмо байдужими, будучи іншими … Continue reading“Колискові для Олекси” – благодійний концерт Соломії Чубай за участі ROCKOKO

Posted on

Український тур ROCKOKO 2017 завершено!

Друзі! Дорога #ROCKOKOfamily Український тур #ROCKOKO 2017 завершено! Важко передати ті емоції та драйв які ми отримали від вас! Це було неймовірно! Дякуємо за підтримку, та побачимося у новому 2018-му! ❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄ … Continue readingУкраїнський тур ROCKOKO 2017 завершено!

Posted on