БІО

 ROCKOKO – Український інструментальний музичний гурт створений у 2012 році, трьома музикантами: Михайлом Романишином (скрипаль, композитор), Володимиром Котляровим (віолончеліст, композитор) та Ігором Проциком (віолончеліст). Гурт відомий своїм оригінальним інструментальним виконанням.

2012р.

ROCKOKO відносить себе до жанру Symphonic Rock та Symphotronica. В різноманітності звучання колективу можна почути такі жарни як Acoustic, Pop, Dance, Jazz, Funk, Drum & Bass, Metal тощо.

2014р.

ROCKOKO – унікальний проект, суміш драйву і креативу. Потужний інструментальний гурт, напрямок музики якого не підпадає певному визначенню.

2015р.

З метою більшого збагачення звучання ROCKOKO музичними барвами, в 2016 році виникла ідея концерту із симфонічним оркестром. Після чого був започаткований тандем ROCKOKO & Orchestra, як традиційний щорічний феєрверк емоцій, який передає нестримну енергію музики на всі 100%!

2016р.

ROCKOKO пропагує сучасну інструментальну музику на класичних струнних інструментах.

Як і у власних аранжуваннях відомих композицій, так і в авторських творах відсутність вокалу піднімає значення музичного мотиву на якісно новий рівень сприйняття.

Ще однією метою колективу є популяризація української культури в світі.