ПРО ГУРТ

   ROCKOKO– український музичний інструментальний гурт, що відносить себе до жанру Symphonic RockSymphotronicaТакож у виконанні гурту можна почути такі жанри як Acoustic, Pop, Dance, D&B, Metal, Jazz. 

   В доробку ROCKOKO:альбом авторської музики “Dark & LIght”, 3 відеокліпи, декілька синглів, концертна програма з Симфонічним Оркестром, два всеукраїнські тури; виступи на найбільших площадках України, участь у фестивалях, зйомки концертних програм і трансляція їх по ТБ, концерти за кордоном: Польща, Угорщина, Німеччина.

Read More

   Гурт ROCKOKO cтворений у 2012 році трьома музикантами: Михайлом Романишином (скрипаль, композитор), Ігорем Проциком (віолончеліст) та Володимиром Котляровим (віолончеліст, композитор)«Проби пера» у творчості гурту почались з власних аранжувань відомих хітів. В учасників гурту, як у творчих особистостей, було нестримне бажання творити щось не таке як всі. Результатом цього стала композиція – в’язанка (попурі, мікс) з двох хітів:  Queen – «We will rock you» та Michael Jackson – «They don’t really care about us». Згодом такі мікси стали «фішкою» ROCKOKO.

     У 2014 році, під впливом подій “Революції гідності”, гурт пише свій перший авторський твір – “Пам’яті небесної сотні”, на яку згодом було знято перший кліп. Це був час, коли учасники гурту відчули у собі сили та нові ідеї для творення власної музики, як спосіб відтворення своїх думок та переживань. Також музиканти вважають, що це спосіб залишити після себе щось справді вартісне.

     У 2016 роціз метою збагачення звучання та урізноманітнення репертуару ROCKOKO, виникла ідея створити програму із Симфонічним Оркестром. Результатом такого тандему став концерт у Львівській філармонії, що перевершив всі очікування! Тандем ROCKOKO & Orchestra гармонійно доповнив палітру звучання гурту та передав енергію музики на всі 100%, адже гурт ROCKOKO та понад 40 музикантів оркестру створили незабутнє вечірнє шоу, яке не залишило буйдужими навіть найвибагливіших слухачів. Після того, у період з 2014 до 2019 рік, ROCKOKO зіграли ще 5 таких концертів.

     У 20172018 роцах гурт ROCKOKO об’їздив всю Україну з двома концертними турами, де зібрав повні зали своїх шанувальників. До переліку міст у турне увійшли: Житомир, Біла Церква, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Кривий ріг, Харків, Дніпро, Київ, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Рівне, Львів та інші.

     За кордоном гурт ROCKOKO виступав у Польщі (Варшава, ЩецинЖешув, Гожув Вєлькопольський, Краків), Угорщині (Будапешт, Сегет) та Німеччині (Берлін).

     Першою відеороботою гурту став кліп на дебютну авторську композицію «Пам’яті Небесної Сотні», яка стала відгомоном трагічних подій 2013 – 2014 років на Майдані у місті Києві (Україна).

     У період 2018 – 2019 років гурт зафільмував ще два відеокліпи на авторські композиції «Mutual Love» та «Through the Time». Відеороботи були презентовані у мережі кінотеатрів «Планета кіно» та отримали багато позитивних відгуків від глядачів.

     ROCKOKO також розпочав співпрацю з відомим шоубалетом «Життя».Ексклюзивно до відзначення сотої річниці створення ЗУНР гурт написав авторську обробку до пісні «Чуєш, брате мій»Саме цю композицію ROCKOKO виконав у Львівській Опері в супроводі вищезгаданого балету.

     Наприкінці 2018 році гурт написав програму «Колядок», яку виконує у супроводі камерного оркестру. На замовлення та за підтримки телеканалу «UA:Перший» ROCKOKO відзняли проект, який транслюють у Новорічну Ніч та на Різдво. А вже 2 січня 2019 року гурт презентував одну з колядок, біля головної ялинки країни на Софійській площі у місті Києві.

Гурт активно співпрацює з іншими артистами. Найзнаковиміші стали два альбоми записані у співпраці із  співачкою Соломією Чубай – “Колискові для Олекси” (2017) та “POETY” (2019). В обох альбомах ROCKOKO самі написали свої партії, а в другому – ще й виступили аранжувальниками партитур симфонічного оркестру.

На початку 2020 року гурт випустив дебютний альбом авторської музики “Dark and Light”, особливістю якого стало умовне розділення композицій на дві частини – “світлу” і “темну” – для того, щоб показати всебічність творчих сторін ROCKOKO. Усі композиції альбому гурт представив на концерті 7 березня у Львівській Національній філармонії.

В травні 2020 гурт випустив сингл #stayhome, який записав під час карантину, перебуваючи в себе вдома на самоізоляції. Особливістю композиції стало те, що замість звичних ритмічних “бітів” використовуються “звуки дому” – звуки, що супроводжують нас в побуті: від клямок дверних ручок до запалювання сірника. 

Михайло

Романишин

скрипаль, композитор, музичний продюсер

Володимир

Котляров

віолончеліст, композитор

ДОСЯГНЕННЯ:

ПРО ГУРТ У ЗМІ:

«ROCKOKO- відомий гурт записав трек, який «сколихне українського слухача»                                                                                                  

Styler.rbc.ua

«ROCKOKO– це єдиний інструментальний гурт в Україні, який робить офіційний реліз на  власну авторську музику»

                                                                                       Bestmusic (publishing)

«Гурт ROCKOKO: львівські хлопці як витвір мистецтва»

                                                                                                      Телеканал ZIK

ROCKOKO оприлюднили другий кліп зі своєї трилогії

                                                     Music.in.ua